موسسه آموزش عالی آپادانا

دانشکده علوم انسانی
بخش روانشناسی

 • برگزاري جلسه هم انديشي در رابطه با آسيب هاي موجود در محله سعدي شيراز

  اين جلسه در روز چهارشنبه مورخ ٩٨/٥/٢٣ باحضور كارشناس اجتماعي،حقوقي،اقتصادي و شهرسازي منطقه مذكور و تعدادي از دانشجويان روانشناسي دانشگاه آپادانا و به سرپرستي دكتر سيد ابراهيم مساوات در دفتر تسهيل گري و توسعه محلي سعدي برگزار شد.
  اين جلسه در جهت آسيب شناسي محل مذكور و ارائه راهكار به منظور توانمندسازي و ايجاد نگرش مثبت در ساكنين آن منطقه برگزار گرديد.

 • سمینار واقعیت و خیال در روانشناسی

   

  در تاریخ 20 خرداد 1398، سمینار واقعیت و خیال در روانشناسی با سخنرانی پروفسور حق شناس عضو هیات علمی دانشگاه آپادانا و همکاری دانشجویان انجمن علمی روانشناسی در سالن اجتماعات ساختمان فرهنگشهر برگزار گردید.

  در  این سمینار که با حضور اساتید و دانشجویان مشتاق رشته روانشناسی برگزار شد پارادیمهای زیادی در روانشناسی مورد نقد و بررسی قرار گرفت. لازم به ذکر است که آقای دکتر فاضل عضو شورای مرکزی نظام روان شناسی استان فارس به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشتند.

 • آیین آغاز به کار دوره جدید انجمن های علمی

  روز یکشنبه مورخ 12 خرداد جلسه ای با حضور آقای دکتر جهرمی ( ریاست مؤسسه) و معاونین محترم و همینطور دانشجویان منتخب در انجمن علمی برگزار شد، در این جلسه به اعضا منتخب حکم انتصاب ارائه  و در خصوص زمینه های کاری انجمنها در جهت پیشرفت هرچه بهتر مؤسسه تبادل نظر شد.

 • انجمن علمی روانشناسی به مناسبت گراميداشت روز روانشناس و مشاور جشن گرفتند

   

  ٩ ارديبهشت هرساله به مناسبت گراميداشت روز روانشناس و مشاور نامگذاري شده است.

  روانشناسان رسالتي بزرگ بر دوش دارند، چنانكه تزكيه و ترميم و بازآفريني رواني سالم را اول در جهان خويش هويدا مي كنند و بعد اين تزكيه زندگي شده را به دست انداز هاي روح و روان بشريت مي كشانند.

  دانشجويان روانشناسي دانشگاه آپادانا با حضور گرانقدر اساتيد مجرب رشته روانشناسي  به مناسبت اين روز فرخنده افتخار برگزاري مراسمي را داشته اند كه به شرح زير است: